Monitor interaktywny CTOUCH Riva Zobacz większe

Monitor interaktywny CTOUCH Riva 55", 65", 75" LUB 86" 4K Andriod

Nowy produkt

  • Technologia dotyku: Podczerwień
  • Przekątna: 55"
  • Panel: TFT LCD
  • Jasność: 350 cd/m2
  • Rozdzielczość panelu: 3.840 x 2.160

Dostawa i montaż

Dla Szkół i Przedszkoli VAT 0% 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

CTOUCH Riva

Koniec z bezsensownymi spotkaniami i nudnymi, bezproduktywnimi lekcjami! Poznaj CTOUCH Riva, super przyjazny monitor interaktywny który wprowadza potęgę dotyku do każdego środowiska biurowego i szkolnego. Łatwo współdziel swoje materiały na dużym ekranie, zapisuj najmądrzejsze pomysły na interaktywnej tablicy i inspiruj wszystkich w pomieszczeniu. Spraw, by twoje spotkania i lekcje ożyły!


Super-łatwe w użyciu: wszystko pod jednym dotknięciem

CTOUCH Riva został zaprojektowany by być najbardziej intuicyjnym monitorem dotykowym jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Jak? Dotykając tylko jednego przycisku masz dostęp do wszystkich opcji monitora, ułatwiając ci życie tak bardzo jak to tylko możliwe. Każdy może to zrobić! Pozwala używać ci własnego oprogramowania (Androd, Linux lub Windows) do którgo jesteś przyzwyczajony. Ty decydujesz co dla ciebie działa najlepiej!
Dziel się!


Powiedz swoim słuchaczom by przynieśli własne urządzenia (BYOD - Bring Your Own Device). Zachęcaj ich by dzielili się swoją pracą wiedzą i intuicją na dużym ekranie poprzed EShare. Albo wysyłaj materiały z monitora na inne urządzenia w pomieszczeniu. Dzielenie się wiedzą nigdy nie było łatwiejsze. Działa z urządzeniami Android, Windows, MAC i Chrome. Ty zapewniasz stabilne połączenie internetowe, my całą resztę.
Prawdziwie naturalne doświadczenie pisania

Notuj, pisz i rysuj jak nigdy przedtem z technologią TrueBeam Touch. Odczucie jest naturalne i płynne jak pisanie na papierze. Po prostu użyj swojego palca lub pisaka i pisz tak szybko jak potrafisz. Użyj otwartej dłoni by wymazywać bez zmieniania narzędzi. Łatwe, prawda?
Najnowsza technologia Android

Monitor dotykowy CTOUCH Riva bazuje na systemie Android 8. Używaj funkcjonalności jak split-screen (dzielenie ekranu) by pracować nad różnymi materiałami. Ukrywaj lub blokuj ustawienia lub nawet zamknij całe źródło Android. Twoja decyzja! Ze starannie wybranymi aplikacjami jesteś gotowy do działania, od samego początku. Dodaj dodatkowo dowolne aplikacje których potrzebujesz ze sklepu CTOUCH apps.

 

Efektywny energetycznie i oszczędny

CTOUCH posiada misję zmniejszania śladu CO2 swoich produktów. Wszystkie monitory dotykowe posiadają etykiety energetyczne A/A+ oraz paszport materiałów (dokument poświadczający wszystkie materiały użyte w produkcie). CTOUCH RIva spełnia również standardy ISO 9001 i ISO 14001. To nie wszystko. Z opcjonalnym modułem wykrywania obecności ludzi CTOUCH Riva automatycznie włączy się i wyłączy kiedy wejdziesz i wyjdziesz z pomieszczenia. Oszczędzasz pieniądze i naszą planetę!

 

Niesamowity dźwięk

Powal swoją publiczność zintegrowanymi głośnikami 80 W JBL®. Łatwo dotrzyj z dźwiękiem do końca sali z potężnym dźwiękiem Live-stage (virtual) Surround sound. Zupełnie nowe doświadczenie!

 

Uwaga dla wsparcia IT

CTOUCH Riva przychodzi z oprogramowaniem Radix Viso Mobile Device Management (5 letnia licencja). Pozwala to na kontrolowanie wszystkich monitorów z jednego, centralnego punktu. Nie będziesz musiał jednej po drugim aktualizować ustawień, instalować bądź odinstalowywać aplikacji. Możesz robić to wszystko siedząc na swoim fotelu.

 

Gwarancja

Gwarancji udziela producent CTOUCH Europe BV z siedzibą w Niderlandach, szczegóły dotyczące gwarancji znajdą państwo tutaj.

Dane techniczne

Producent CTOUCH
Technologia dotyku Podczerwień
Przekątna 55"
Panel TFT LCD
Jasność 350 cd/m2
Rozdzielczość panelu 3.840 x 2.160
Czas reakcji 8 ms
Kontrast 4000:1
Wyświetlane kolory 1,07 mld
Kąt widzenia 178°
Żywotność panelu 30.000 h
Grubość wzmocnionej szyby 4 mm
Rozdzielczość dotyku 32767 x 32767 punktów
Sposób obsługi Palec lub dowolny inny przedmiot
Wejścia wideo Display Port
3 x HDMI
USB (C)
VGA (D-Sub15)
Wyjścia wideo HDMI
Wejścia audio mini jack 3.5 mm
Wyjście audio mini jack 3.5 mm
SPDIF
Porty komunikacyjne RJ-45
RS232
2 x USB 2.0
3 x USB 3.0
Slot OPS
Wbudowane głośniki 80W
Wymiary monitora 1298 x 783 x 105
Wymiary opakowania 1414 x 945 x 232 mm
Waga 38 kg
Waga (z opakowaniem) 44 kg
Rozstaw otworów montażowych 400 x 400
Zużycie prądu (Max.) 95 W
Zużycie prądu (Stand-by) < 0.5 W
Dodatkowe funkcje Android OS
Slot OPS
Menu dotykowe OSD
Komunikacja Wi-Fi
Dołączone akcesoria Instrukcja obsługi
Pilot z bateriami
Pisaki (2 szt)
Przewód HDMI
Przewód USB
Przewód zasilający
Karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne mobilny stojak