Stół interaktywny INTBOARD STYLE 32″ Zobacz większe

Stół interaktywny INTBOARD STYLE 32″

Nowy produkt

  • Stół interaktywny dla dzieci INTBOARD STYLE 32″ o przekątnej 32 cali jest idealny do nauki lub zabawy dla maksymalnie 6 dzieci jednocześnie

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ekran jest pokryty bezpiecznym szkłem hartowanym, ale nie ma to wpływu na jakość obrazu czy szybkość reakcji. Wykorzystywana jest technologia pojemnościowa, jak w telefonach czy tabletach.

INTBOARD STYLE 32″ jest doskonałym dodatkiem do każdego pokoju zabaw. Stanie się on częścią procesu nauczania w szkole podstawowej lub przedszkolu.

Dzięki technologii multi-touch, tj. jednoczesnej pracy kilku użytkowników, stół interaktywny zwiększa socjalizację dziecka, zachęca do pracy zespołowej i poprawia interakcję.

Oprogramowanie Intboard JOY jest kompatybilne z każdą wersją systemu Android. Muszla koncertowa ma trzy wersje: „Edukacja i rozwój”, „Gry i rozrywka” oraz „Włączanie”. Każdy z zestawów zawiera około 80 aplikacji z różnych dziedzin. Istnieje również możliwość samodzielnego zainstalowania wymaganych aplikacji i pogrupowania ich w dowolny sposób.

1. Co to jest stół interaktywny?
Biurko interaktywne to kompleks multimedialny z panelem dotykowym umieszczonym poziomo w obudowie, wbudowanym systemem audio oraz zestawem interfejsów bezprzewodowych i cyfrowych do podłączenia mediów zewnętrznych lub Internetu.
2. Jaki system operacyjny jest zainstalowany w tabeli interaktywnej?
Zainstalowany jest system operacyjny Android, więc dostępne są wszystkie korzyści płynące z używania aplikacji dla tej powłoki. Możliwa jest opcja konfiguracji z systemem Windows.
3. Jakie programy są uwzględnione?
Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników i klientów, biurko interaktywne jest wyposażone w jeden z trzech zestawów aplikacji: „Edukacja i Rozwój”, „Gry i Rozrywka”, „Integracja”. Wszystkie aplikacje są pogrupowane w wyspecjalizowane sekcje i są częścią oprogramowania wewnętrznego „Intboard JOY”.
4. Co to jest „Intboard JOY”?
Intboard JOY – kompleksowe rozwiązanie programowe, które pozwala pogrupować wcześniej zainstalowane na urządzeniu programy według wymaganych przez użytkownika kategorii. 

5. Dlaczego aplikacje do gier?

W pamięci stołu interaktywnego można zainstalować dowolne programy na żądanie i potrzeby. Głównym celem markowej aplikacji „Intboard JOY” jest kompleksowe podejście do ukierunkowanego utrzymania uwagi dzieci: nauka w formie gier poprzez programy rozrywkowe; pasja do gry z niepozornym, rodzimym i odpowiednim rozwojem nowej wiedzy i umiejętności.

 

6. Gdzie mogę skorzystać z interaktywnego stołu?

W szkołach, przedszkolach, ośrodkach edukacyjnych: proces uczenia się i opanowania materiału staje się bardziej wizualny, zrozumiały i interesujący. W restauracjach, kawiarniach: wpływa pozytywnie na liczbę klientów rodzinnych w placówce, pozwala usprawnić obsługę. Agencje nieruchomości, studia projektowe, instytucje projektowe: możliwości stołów dotykowych ułatwiają prezentowanie klientom nowych projektów.

Materiał obudowy

Metal

Przekątna, cale

32

Technologia

Pojemnościowy, 10 dotknięć

Współczynnik proporcji

16:9

Rozdzielczość ekranu

1920 х 1080

Kąt widzenia

178°/178° (H/V)

Jasność, cd/m2

450

System operacyjny

Android/Windows

Edytor

Android: Quad core (4 rdzenie) ; Windows: i3

RAM, GB

Android: 4 - standard 8, 16 - na zamówienie; Okna: 4 - standardowe 8, 16 - na zamówienie

RОM, GB

Android: 32 - standard, 64 - na zamówienie; Windows SSD 128 - standard, SSD256, SSD512 - na zamówienie

Bluetooth

Android - jest; Brak systemu Windows

Wbudowane Wi-Fi

JEST

Złącza

USB 2.0 - 2 szt, RJ45 - 1 szt,

Moc głośnika, W.

6

Maksymalny pobór mocy, W.

350

Wymiary, ​​cm

140 х 68 х 53,5

Waga, kg

50

Interfejs radiowy do transmisji danych

IEEE 802.11 b/g/n та IEEE 802.15 Bluetooth

Maksymalna moc wyjściowa nadajnika

37,07 мВт (15,69 дБм) — ІЕЕЕ 802.11 b/g/n 2,17 мВт (3,37 дБм) – ІЕЕЕ 802.15 Bluetooth

Typ anteny/Ga

Konstruktywny/2,0 dBi

Zakres częstotliwości, MHz

2400,0 . . . 2483,5

Zestaw dostawy

Stół interaktywny - 1 kwota, instrukcja obsługi - 1 kwota, oprogramowanie - 1 kwota (zainstalowane na stole interaktywnym)

Produkty powiązane