ROQED SCIENCE Zobacz większe

ROQED SCIENCE

Nowy produkt

Korzyści płynące z ROQED SCIENCE

Spraw, by nauka była ciekawsza niż kiedykolwiek!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Korzystanie z ROQED Science pozwoli uczniom na indywidualne odkrywanie wszystkich niezbędnych modeli w klasie lub w domu. Aby zwiększyć zaangażowanie w złożone tematy, można tworzyć własne animacje z wykorzystaniem modeli. Aby zainteresować uczniów tematem lub w celu oceny, oprogramowanie może skomponować zadania na składanie modeli z podpowiedziami, sprawdzić np. dopasowanie pojęć lub narządów, i byłoby to wystarczająco dobre zadanie na początku lekcji.

Korzyści płynące z ROQED SCIENCE

Spraw, by nauka była ciekawsza niż kiedykolwiek!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DLA KAŻDEGO

Uczeń może przejść do nauki nowego materiału lub powtórzyć temat w dogodnym dla siebie czasie

JAKOŚĆ TREŚCI I JEJ WYSZCZEGÓLNIENIE

Średnio każdy model 3D lub scena zawiera ponad 15 profesjonalnie zaprojektowanych i opisanych detali.

PRAWDZIWA INTERAKTYWNOŚĆ

Miej pełną kontrolę nad każdym elementem na ekranie: rozbieraj, badaj i odkrywaj.

NIEZALEŻNOŚĆ OD OKOLICZNOŚCI

Prawdziwa autonomia. Przeprowadzaj interaktywne lekcje z połączeniem internetowym lub w trybie offline z pomocą tablicy interaktywnej czy ekranu dotykowego.

RÓŻNORODNOŚĆ ZADAŃ DLA KAŻDEGO
Twórz ciekawe interaktywne lekcje do pracy w grupach lub zadań indywidualnych w zależności od poziomu edukacyjnego uczniów.
STRUKTURA PROGRAMU NAUCZANIA
Skorzystaj z sekcji biblioteki, aby idealnie dopasować swój sylabus do najpopularniejszych kursów i tematów.

SPRÓBUJ
TERAZ

TRYB EKSPLORACJI

Tryb eksploracji to piaskownica wirtualnego świata 3D. Nauczyciele i uczniowie mogą badać modele z dowolnego punktu widzenia.Tryb ten zapewnia pełne kinestetyczne doświadczenie edukacyjne.

TRYB ANIMACJI

Tryb animacji jest super trybem narzędzia do wyjaśniania pewnych procesów fizycznych i mechanicznych, praw, zjawisk, zasad działania itp. Ucz się dzięki wyjaśnieniom głosowym, oglądając animacje 3D napędzające określone procesy!

TRYB SLAJDÓW

Tryb slajdów to specjalnie zaprojektowany tryb, aby proces nauki był jak najbardziej komfortowy. W tym trybie nauczyciele mogą przygotowywać slajdy, zadawać pytania, prowadzić prezentacje i zapisywać swoją pracę na lokalnym komputerze.

TRYB PRAKTYKA

Tryb Praktyka to tryb przeznaczony do sprawdzenia wiedzy uczniów po zapoznaniu się z danym tematem. Użytkownicy muszą określić właściwe kroki, aby prawidłowo wykonać różne operacje, takie jak sekcjonowanie, reagowanie, przenoszenie, konserwacja, obsługa itp.