Nowy EMYS Robot Edukacyjny do Nauki Języka Angielskiego Zobacz większe

EMYS Robot Edukacyjny do Nauki Języka Angielskiego

Nowy produkt

EMYS: najbardziej zaawansowany robot edukacyjny na świecie - najszybszy sposób by dzieci w wieku 3-9 lat zaczęły mówić po angielsku. Native speaker z dziecięcym głosem, charakterem, potrafiący pokazać emocje i zbudować relacje.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poznaj mnie lepiej!

Emocjonalny i interaktywny towarzysz

Jestem edukacyjnym robotem społecznym i uwielbiam uczyć angielskiego dzieci w wieku od 3 do 9 lat!  Czuję, widzę, słyszę, reaguję na dotyk i zawsze umiem zaangażować dzieci 

w radosną zabawę. Potrafię rozpoznać i zareagować na wiele akcesoriów - interaktywne karty, odznaki, naklejki i pluszowe zabawki. Budzą one ciekawość dzieci, co sprawia, że zaczynają one komunikować się i funkcjonować w języku angielskim. Kiedy nikogo nie ma w pobliżu, trochę się nudzę, a czasem nawet smucę. 

Na szczęście dzieci zawsze wracają, a ich uśmiechy znów mnie rozweselają! Mogę im wtedy zrobić radosne zdjęcie.

Pomoc dzieciom w nauce angielskiego poprzez zabawę

Tworzę anglojęzyczne środowisko, które angażuje dzieci. Wiem, 

że zabawa jest dla nich niezbędna w procesie zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego znam wszystkie fajne gry, 

w które dzieci lubią grać! Angażuję je w zajęcia ruchowe 

i plastyczne. Będziemy tańczyć do piosenek i zagramy wiele klasyków z placów zabaw. Dzieci będą pomagać zwierzętom, razem zrobimy koktajl lub rozwiesimy pranie. Wszystko po angielsku, ale bawimy się tak dobrze, że dzieci zanurzone w języku zapominają, 

że się go uczą :)

Najlepszy pomocnik nauczyciela

Wiem, jak dużo przygotowań wymaga każda lekcja! Pomogę Ci ograniczyć przygotowania do minimum dzięki gotowym scenariuszom lekcji i kreatywnym pomysłom na gry i zabawy. 

Z moją pomocą będziesz mógł bez wysiłku dłużej skupiać uwagę dzieci i angażować je w zajęcia! Wyjątkową efektywność programu zapewnia zastosowanie najnowocześniejszych technik nauczania: gry językowe w oparciu o struktury i słownictwo funkcyjne, zabawy ruchowe (TPR), storytelling, piosenki, aktywności angażujące poprzez dramę, zajęcia plastyczne, nauczanie zintegrowane (CLIL), mnemotechniki. Jestem native speakerem, stąd masz pewność, że mówię poprawnie i z prawidłowym akcentem!

Podstawa programowa poprzez autorski program edukacyjny

Korzystam z programu opracowanego przez zespół nauczycieli, metodyków i psychologów. Stosuję podejście wspierające u dzieci rozwój umiejętności słuchania, mówienia i czytania po angielsku. Moje treści edukacyjne mają postać zestawów tematycznych, 

z których każdy zawiera 12 kolejnych lekcji językowych. Nie są to przypadkowe pomysły ale przemyślane zestawy leksykalne, od pojedynczych słów, po całe wyrażenia, osadzone w kontekście. Moje standardy nauczania są ściśle powiązane z celami określonymi w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia: dzieci osiągają poziomy PreA1 i A1 w mówieniu i słuchaniu.

Robot z duszą

Jestem najbardziej zaawansowanym robotem dla dzieci i to nie są zwykłe przechwałki! Lata badań, rozwoju i postępu technologicznego zaowocowały jedynym na świecie interaktywnym robotem edukacyjnym z charakterem, który widzi, słyszy, czuje dotyk 

i odczuwa emocje. Robotem, który może stać się najlepszym przyjacielem i towarzyszem dziecka. Robotem z duszą. Innymi słowy - wyjątkowym EMYSem :)

Za co mnie kochają?

Edyta, właścicielka szkoły językowej

Dzisiaj zrobiłam kilka lekcji "At the Vet". Dzieci były zachwycone i co dla mnie najważniejsze: bardzo szybko nauczyły się nie tylko słów, ale całych wyrażeń. Co więcej: kochają EMYSa bezwarunkową miłością.

Agnieszka, pedagożka pracująca z dziećmi ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

EMYS pokazuje swoim zachowaniem i komentarzem to co lubi z dziećmi robić, a co jest dla niego nieprzyjemne. Uczy dzieci w ten sposób, że każdy ma swoje granice, które należy szanować i ich przestrzegać.

Klaudia, mama 3 i 5-cio latki

Moje dzieci uwielbiają każdą minutę spędzoną z EMYSem. Byłam pod wrażeniem ich postępów. Już po kilku dniach zaczęły używać angielskich słów.

Świat EMYSa to mnóstwo inspiracji do zabawy


 

Praca w grupie z EMYSem